Geri

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kuruluş tarihimiz olan 1995 yılından itibaren faaliyette olan TURAN MAKİNA insana ve doğaya saygılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

KURUMSAL

İnşaat sektöründe tamamıyla son teknolojilere dayalı ve yerli malı üretimimizle yer almaktayız.

Turan Makina & Borfit, 1995 yılından bu yana, İstanbul Türkiye’ de 15.000 m² kapalı alan ve 30.000 m² açık alan üzerinde kurulu fabrikasında, içme suyu ve doğalgaz temini için gerekli Boru Ek Parçaları ve Alın Kaynak Makinası malzemeleri alanında faaliyet göstererek, 20 yıl içerisinde 50 farklı ülkede ürünleri kullanılan bir marka haline gelmiştir.

Turan Makina & Borfit, tüm üretimini öncelikle çevreye ve insana saygı çerçevesinde şekillendirmiş olup TSE Kalite Belgesi ve ISO 9001: 2015 Kalite Güvence Belgesine sahiptir.

Firmamızın, Avrupa normlarında ürettiği Polietilen Alın Kaynak Makineleri TS ISO 12176-1 ve PE 100 Ek Parçaları TS EN 1555-3:2010+A1, TS EN 12201-3+A1, TS EN 15494 ve CE standartlarına uygundur. Üretimimizde kullandığımız hammaddelerin tamamı PE100 Hammadde üreticiler birliğinin üyesi olan firmalardan alınmaktadır.

Turan Makina & Borfit, ARGE personeli ile sektörle alakalı dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmekte ve en yeni üretim teknolojilerini kullanarak inovasyona önem vermektedir.

İçme Suyu Hatları, Atık Su Deşarj Hatları, Drenaj Hatları ve Tarımsal Sulama alanlarında kullanılmakta olan ürünlerimiz ile öncelikle insanlığa hizmet etmenin hedef ve bilincine sahibiz.

PE 100 Ekleme parçaları için gerekli olan sertifikalar firmamız tarafından alınmıştır.

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ SİSTEMİ

TURAN MAKİNA

Belgelerimiz
Kalite Sertifikalarımız

Tanıtım Videomuz

Değerli İş Ortaklarımız

Ürünlerimizi sunarken kullanmış olduğumuz ambalajların geri dönüşümü için ambalajların özelliklerine göre (kâğıt, cam, plastik, vb.) sınıflandırarak size en yakın ambalaj atığı toplama noktalarına ulaştırmanız yeterli olacaktır. Eğer sizlere yakın ambalaj atığı toplama noktaları yoksa ve belediyenizin bu yönde bir çalışması mevcut değilse belediyenize başvuruda bulunabilirsiniz.

Ambalaj atıkları kontrolü yönetmeliği kapsamında il, ilçe ve ilk kademe belediyeleri, ambalaj atıklarınızın ayrı toplanması konusunda yönetim planı hazırlamak ve atıklarınızı toplamak veya toplattırmak ile yükümlüdür.

TURAN MAKİNA

GRUP
ŞİRKETLERİMİZ

TURAN MAKİNA

BAYİMİZ VEYA MÜŞTERİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

DÜNYADA GİTTİKÇE YAYGINLAŞAN TURAN BORFİT, SİZİ DE BU AİLENİN BİR PARÇASI OLARAK GÖRMEK İSTİYOR. BAYİMİZ VEYA MÜŞTERİMİZ OLMAK İÇİN ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.